ПРОТОКОЛ
організаційної зустрічі членів, керівників відокремлених підрозділів та правління ГО «ВСЗКБЗ»

 

м. Київ                                                                                                                                                                                 22 січня 2015 р.

Детальніше...

21 січня відбулась Колегія в Адміністрації держвної прикордонної служби України, на яку, вже традиційно, були запрошені  члени нашої організації. Подробиці Колегії - http://dpsu.gov.ua/ru/about/news/news_5803.htm. На нараді виступив Голова правління "Захисників Кордону Батьківської Землі"  - Лебідь О.В.

Детальніше...

28 жовтня відбулася робоча зустріч Правління ГО ВС ЗКБЗ і представників Уповноваженого ВР України з прав людини в офісі Уповноваженого.

Детальніше...

13 листопада в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулося засідання Колегії. Були розглянуті питання оперативно-службової діяльності та реформування відомства. http://dpsu.gov.ua/ua/about/news/news_5332.htm

Детальніше...

Кінець лютого. Початок анексії Криму. Намагання вийти на зв'язок з керівництвом Держприкордонслужби для доведення інформації, що поступала від особового складу прикордонних підрозділів Криму.  Повне ігнорування, брехня керівництва країни про реальні події, кількість зрадників та залишених об’єктів, приховування реального стану справ.

Детальніше...