Кінець лютого. Початок анексії Криму. Намагання вийти на зв'язок з керівництвом Держприкордонслужби для доведення інформації, що поступала від особового складу прикордонних підрозділів Криму.  Повне ігнорування, брехня керівництва країни про реальні події, кількість зрадників та залишених об’єктів, приховування реального стану справ.

 12.03.14 Листи на ім’я Яреми В. (Генеральна прокуратура), Парубія А. (СНБО), Литвина М. (ДПСУ) з конкретними пропозиціями.

 12.03.14 Підготовка інформаційної довідки для ВР України та листів народним депутатам –  Гриценку А., Чумака В., Сиротюка Ю. з описом реальної ситуації на Сході України, та попередження розвитку подій.

 15.03.14 Зустріч з керівництвом Держприкордонслужби. Безрезультатно.

 У цей же період:

-       підготовка депутатських звернень до СБУ, МОУ, ГПУ, ВСУ, МВСУ, АДПСУ про вжиті заходи щодо захисту військовослужбовців  та членів їх родин на території Криму;

-       постійний контроль та інформування депутатського корпусу і журналістів про неадекватні дії керівництва прикордонного відомства, в т.ч. у призначеннях, фактах корупції під час бойових дій.

Допомога учасникам АТО. Червень-вересень 2014 р.

Придбано і передано прикордонникам в зону АТО 5 бронежилетів на суму 14600 грн.

Для лікування поранених бійців у центральний клінічний госпіталь ДПСУ передано аквадистилятор електричний № ДЕ-25 (вартість 8600 грн) та засіб для обезболювання Артифрін (20 упаковок, на суму 5000 грн).

Шляхом залучення сторонніх суб’єктів  до допомоги підрозділам в зоні АТО, організовано придбання на Житомирському бронетанковому заводі з використанням місячного заробітку працівників Державного підприємства «Науковий центр превентивної токсикології, хімічної та харчової безпеки ім.. Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України» і 29 серпня 2014 року передано на баланс військової частини А2320 Збройних Сил України санітарно-евакуаційну машину на базі БМП-1 (вартість 1,2 млн.грн.).

Через правозахисні структури України 01 вересня 2014 року ініційовано роботу щодо звільнення з полону чотирьох військовослужбовців ДПСУ, а саме підполковника Яичко Олександра Миколайовича, майора Подоляна Олега Івановича, старшого мічмана Лезменкова Ігоря Олександровича, мічмана Королюка Миколи Вікторовича які, 25.08 2014 року, під час бою в районі м. Новоазовська Донецької області потрапили до рук сепаратистів. Зазначені військовослужбовці були передані Українській стороні з території тимчасово окупованого Криму 17 вересня 2014 року.