23 жовтня 2014 року  указом Президента України № 821/2014 Головою Державної прикордонної служби України було призначено генерал-лейтенанта Назаренка Віктора Олександровича.

Правління та колектив громадської організації «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі» щиро вітає пана Назаренка з призначенням на посаду Голови Державної прикордонної служби України. Знаючи високу  професійність, наполегливість і принциповість Віктора Олександровича щодо захисту кордонів нашої країни та служіння  народу України, ми віримо, що йому вдасться провести кардинальні реформи в Державній прикордонній службі і повернути імідж прикордонника як справжнього вартового державного кордону, а саме –  непідкупної, чесної, принципової, відданої ідеалам Батьківщини людини.

 Це призначення сталось в складні для нашої країни часи, а також непростої ситуації в прикордонному відомстві. Бажаємо Віктору Олександровичу наснаги, терпіння і мудрості у його нелегкій, але вкрай важливій місії – захисту народу України!