З 3 по 5 квітня 2018 року правлінням та членами Громадської організації «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі» організовано чергове обстеження сімей військовослужбовців-прикордонників, які загинули під час проведення АТО, в Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України в м. Києві та Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України.

Слід зазначити, що це вже третя група сімей військовослужбовців-прикордонників, які пройшли такі обстеження, організованого членами нашої громадської організації.

Головним завданням цього заходу стало обстеження дітей та інших членів сімей військовослужбовців-прикордонників фахівцями Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України та Центрального клінічного госпіталю Держприкордонслужби України, надання їм необхідних медичних рекомендацій на подальшу життєдіяльність та лікування.

Крім цього сім’ї відвідали Алею Слави прикордонників у парку Перемоги (м. Київ), поклали квіти до Стели Прикордонникам, які загинули в результаті бойових зіткнень та Пам’ятнику Захисникам кордонів Вітчизни.

Для дітей та членів сімей прикордонників під час відвідування м. Києва було організовано і програму відпочинку, а саме: відвідування виставки картин заслуженого художника України Андрія Холоменюка, яка розташована у Науковому центрі превентивної токсикології харчової і хімічної безпеки ім. академіка Л.І. Медведя, екскурсію до Софійській площі з відвідуванням виставки писанок, Київського океанаріуму, інших розважальних закладів.

Сподіваємось, що проведений захід залишиться не тільки в думках, а і в серцях діток та членів сімей наших військовослужбовців-прикордонників.

Висловлюємо щиру подяку:

керівнику Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України Іллі Ємець, професорам Володимиру Вороненко, Надії Руденко;

ветерану-прикордоннику Сергію Дейнека;

ветерану-прикордоннику Борису Марченко;

фахівцям та всьому колективу Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України;

фахівцям та всьому колективу Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України;

колективу Наукового центру превентивної токсикології харчової і хімічної безпеки ім. Л.І. Медведя;

керівництву та особовому складу Департаменту організації повсякденної діяльності та соціально-гуманітарного забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України;

колективу готелю “Голосіївський”, у якому проживали та харчувалися сім’ї військовослужбовців.

Юрій Харченко, Голова правління ГО «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі»