22 лютого 2018 року в приміщенні Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулось урочисте вручення нагороди – медалі “За гідність і патріотизм” учаснику волонтерського руху України Салиму Караме.

Керівник сеті стоматологічних клінік Салим Караме, за проханням Громадської організації «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі», за участю фахівців своєї сеті клінік здійснив виїзд у зону АТО де надав медичну допомогу та вилікував 53 військовослужбовця-прикордонника.

На урочистих заходах були присутні: голова Громадської організації “«Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі” ХарченкоВ.Ю., директор Департаменту повсякденної діяльності та соціально-гуманітарного забезпечення генерал-майор Сердюк С.І., начальник управління охорони здоров’я генерал-майор м/с Волоха, начальник управління по роботі з персоналом полковник Примаченко О.М.

У подальшій зустрічі досягнуто домовленостей про продовження співпраці та на початку квітня ц.р. планується чергове відвідування медичним персоналом клінік зони АТО.

Висловлюємо щиру подяку волонтерам України за таку діяльність та сподіваємось на подальшу плідну спільну працю в питаннях забезпечення належної життєдіяльності військовослужбовців у зоні АТО!