5 квітня 2018 року відзначав свій День народження Прикордонник, з великої літери – Начальник (2011-2014 роки) Луганського прикордонного загону Дейнеко С.В.

Слід пам’ятати, що з початком агресії Російської Федерації саме прикордонники Луганського прикордонного загону під керівництвом Сергія Дейнека опинилися в епіцентрі бойових дій. Весь світ побачив, як воїни-прикордонники Луганського прикордонного загону обороняють управління прикордонного загону під звуки Державного гімну України. Завдяки мужності та героїзму військовослужбовців прикордонного загону вдалося завадити перетину державного кордону та проникнення на територію України регулярних військ РФ на ділянці Луганського прикордонного загону.

На сьогоднішній день Сергій Дейнека залишається у центрі всіх подій, які проходять у суспільстві, бере активну участь у роботі ГО «ВСЗКБЗ» та надає постійну допомогу сім’ям загиблих прикордонників.

Правління та члени ГО «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі» від щирого серця поздоровляють Сергія Дейнека з Днем народження!Бажаємо постійного прагнення до успіху, неодмінної удачі на шляху до мети, величезних можливостей для реалізації ідей і планів, високого достатку в житті і особистого щастя!

Юрій Харченко, Голова правління ГО «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі»