den svyatogo nikolaya-01

Щиро вітаю усіх наших партнерів, друзів та колег, ваші родини з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших українських свят!

Це свято віри, світла і добра. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

Сьогодні, нарешті,  Святий Миколай з нами. Невидимою рукою він здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов.

Сердечно бажаємо Вам, шановні, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті.

Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.Щастя, добра та злагоди Вам і вашій родині!

Подаруймо ж своє тепло і увагу тим, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. 

Члени Всеукраїнського союзу Захисників Кордону Батьківської Землі до Дня Святого Миколая зібрали та відправили солодкі подарунки діточкам наших побратимів, що загинули в боях захищаючи український кордон.

Ми щиро вдячні чудовій молоді, яка працює на Новій Пошті - неймовірно привітні, моторні і відповідальні люди, але й вони не змогли нам допомогти і цього року - шестеро наших діточок знов залишаться без подарунків... не працює Нова Пошта в зоні АТО — в Новоазовську і Авдіївці. Не працює... Та і Святого Миколая там в душах людей не буває. Гірко, але як і чим живуть там наші діточки ми не знаємо вже майже три роки. Скільки ще цим дітям нас чекати?
Випадково, над подарунками для наших діточок прочитали напис на Новій Пошті - "Для тебе зможу я все". Дійсно, щоб звільнити нашу землю і наших дітей від окупантів зможемо все, пройдемо через військове лихоліття, витримаємо усі випробування та переможемо.

Слава Україні! 

 

Голова правління ГО «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі»

Ю.В. Харченко