12315

Шановні товариші, друзі, побратими, дорогі ветерани-прикордонники!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від офіцерів та ветеранів-прикордонників, членів Громадської організації «Всеукраїнській союз Захисників Кордону Батьківської Землі».
Ми проводжаємо старий 2016 рік! Рік непростий, надзвичайно важкий рік в історії незалежної України. Вже три роки в нашому домі йде війна! Прикордонники на вістрі протистояння ворогові. Тисячі патріотів встали на захист нашої Батьківщини. Зусиллями простих солдат і офіцерів, ветеранів, усього персоналу було відроджено бойову міць Державної прикордонної служби України! Загальна біда згуртувала нас! Незалежно від віку, місця проживання, політичних та громадських уподобань, українські прикордонники продемонстрували всьому світу відповідальність за долю своєї країни та патріотизм! Упевненні, що ми і надалі спільними зусиллями робитимемо все можливе, щоб кордон держави був захищений, авторитет та славні традиції прикордонної служби примножувалися.
Новий рік і Різдво Христове - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки. Нехай звучать найкращі побажання миру, здоров'я, щастя та удачі а новорічне диво стане частиною доброго настрою на увесь рік.
Нехай Різдвяна зоря об'єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки на кордоні виконує свій службовий обовязок.
Тож, хай об'єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної Батьківщини України!
Щиро вітаємо ветеранів-прикордонників з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаємо мирного неба, успіхів, гарного настрою, міцного прикордонного здоров'я, щастя, благополуччя, віри у щасливе майбутнє України!

Слава Україні!
Слава Державній прикордонній службі України!

 

Шановні прикордонники!
Прийміть наші щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
2016 рік був особливим, роком, у якому нам вдалось з честю вистояти в бою, вирішити багато масштабних завдань з розбудови прикордонного відомства. Він дав українцям розуміння того, що об'єднавшись, ми переможемо найлютішого ворога, ми знайдемо вихід із будь-якої складної ситуації. Важливо тільки чути один одного, зважувати у кожному питанні всі «за» і «проти», рухаючись шляхом посилення та реформування української держави.
Новий рік - це свято, яке є символом віри в добро, у здійснення найкращих сподівань. Ми віримо, що в наступному році переможемо ворога, зможемо зробити все, що досі не встигли або поки що не змогли.
Щиро бажаємо вам, дорогі наші колеги-прикордонники, щоб душевний спокій, тепло і сімейне благополуччя супроводжували вас не тільки в Новорічну ніч, а й усе життя. Нехай будуть здоровими ваші батьки, діти, члени ваших родин. Усіляких вам гараздів.
Слава Україні!

Голова правління ГО «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі»
Ю.В. Харченко