maxresdefault4 лютого 2017 року відзначає свій день народження Директор Департаменту персоналу Державної прикордонної служби України Сердюк Сергій Іванович.
Члени Громадської організації «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі», ветерани-прикордонники, друзі, колеги та товариші по службі сердечно вітають свого колишнього колегу та побратима з Днем народження!
Завдяки життєвій мудрості, багатому службовому досвіду та людяності Сергія Івановича, як справжнього патріота, офіцера і людини, Департамент персоналу, незважаючи на об'єктивні складнощі, зберігає головне — здоровий прикордонний корпоративний дух, кадровий і професійний потенціал, в тому числі, для продовження подальшого якісного розвитку прикордонного відомства.
Ветерани-прикордонники щиро бажають Сергію Івановичу міцного здоров'я, довгих років життя, родинного щастя та благополуччя!
Нехай в усіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, кількість друзів завжди переважає над чисельністю недругів, а добра пам'ять про непросту роботу щодо забезпечення миру,спокою і розвитку Державної прикордонної служби України - приносить задоволення й творчі перемоги!
З глибокою повагою,

Голова правління Громадської організації
«Всеукраїнській Союз Захисників Кордону Батьківської Землі»

 

Харченко Ю.В.