11 лютого в Києві пройшов Другий міжнародний форум національно-патріотичного єднання і духовності «ЛИЦАР ДОБРОЇ ВОЛІ» , в якому прийняла участь і наша громадська огранцзація «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі».
З метою привертання уваги суспільства та міжнародної спільноти до увіковічення нам'яті героїв, добровольців, учасників бойових дій на тимчасово окупованих південно-східних територіях України та консолідації патріотично-свідомого суспільства, вони започатковали міжнародний проект «Фундація національно-патріотичного єднання і духовності «Лицар Доброї Волі».
Фундація «Лицар Доброї Волі» вже поєднала такі відомі організації як Мистецько-просвітницьке об'єднання «Св.Софія Київська», ГО "Відродження Київської Русі», «Студія військово-історичного мистецтва України», МГО «Родина Мазеп», Буковинське творчо-виробниче об'єднання «БУКАРТ», Благодійну організацію «Слов'янський фонд», ГО «Ліга захисників Християнської віри», ГО «Інвестиційний Клуб Асоціації Київ», Благодійний фонд «Одне життя - цілий світ», Фундацію «Київське Шляхетне Зібрання», Благодійний фонд «Добро і милосердя», Всеукраїнську асоціацію «Жінки виливу», ГО «Серця Кіборгів», ГО «Бойове братерство ветеранів АТО», інтернет-видання «Ветерани.ua» та інші організації.
Фундація «Лицар Доброї Волі» складає спільноту на засадах честі, гідності і відповідальності до рідної землі і народу!
Фундація передбачає діяльність у напрямках української просвіти та відзначення тих, хто докладає зусилля для відродження національної ідеї, оборони держави, сприяє науково-історичному та культурно-мистецькому розвитку суспільства.
Щиро дякуємо доповідачам форуму за цікаві та змістовні доповіді:
Академік, член-кореспондента НАМН України, голова «Студії військово-історичного мистецтва України» Проданчук Микола
Член Експертної ради Комісії державних нагород і геральдики при Президенті України, президент «парка Київська Русь» , кандидат історичних наук Янченко Володимир
Провідний історик Громадського просвітницького проекту "LIKBEZ. Історичний фронт", упорядник книги "Історія українського війська" Василь Павлов
Голова ВГО «Департамент військово-культурної антропології» Руденко Олексій
Представник Генштабу ЗСУ, Головне управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, Беляєв Євген
Керівник міжнародного проекту «Козацькі шляхи Європи», почесний гість з Польщі Мечислав Дуркалєц
Член Комісії Державних нагород і геральдики при Президенті України Мазепа Ігор
З метою відзначення громадських та військових діячів, під час проведення міжнародного форуму «Лицар Доброї Волі», були представлені народні статуси, що надають найвищу моральну оцінку від українського суспільства та є запрошенням до спільних дій.
Громадсько-суспільний статус "Лицар Доброї Волі"» – відзначаються особистості за добровольчу участь та виявлений героїзм у бойових діях за Волю та Незалежність України.
Громадсько-суспільний статус «Оранта - Непорушна Стіна» - відзначаються особистості за меценатську, благодійну, культурно-просвітницьку діяльність, волонтерську діяльність.
Народною відзнакою «Слава Україні» відзначаються волонтери, меценати, капелани, журналісти, лікарі, митці, артисти, видавці, літератори, громадські діячи.
Відзнакою «Свободи і Миру на всесвіт від України» від Фундації відзначаються за досягнення у напрямках науково-історичного, духовного, культурно-мистецького розвитку, української просвіти. В ций номінації планується нагородження громадських діячів, дипломатів, артистів, митців, журналістів, представників діаспори, міжнародних волонтерських організацій.
«Золотий (Срібний) Клейнод Родини Мазеп» відзначаються номінанти за досягнення у напрямках науково-історичного, духовного, культурно-мистецького розвитку, української просвіти. Це будуть автори мистецьких, літературних та наукових творів присвячених Гетьману Мазепі та історії України, а також меценатів, що їх підтримали, благодійників і служителів Української Православної Церкви, державних діячів України та діячив інших.
«Лицарський Хрест Родини Мазеп» - за звитягу та героїзм проявлений в боях за Незалежність України.

3-eXk4rn5sI 4qNBjFTkXZg A28jfHNLd-A
DpFCJOtHQ54 IMG 0049 IMG 0050
IMG 0054 IMG 0055 IMG 0058
IMG 0059 IMG 0062 IMG 0065
IMG 0066 IMG 0067 IMG 0069
IMG 0070 IMG 0076 IMG 0077
IMG 0079 IMG 0081 IMG 0082
k0QxEuDybsQ kKVhhYLyYro OCjJz7z7v8k
oZHOQTng3FE TmN1sXR5IM0 TRyT9uDc7mE
zR-13UN3iRE