a2eaad0-820 лютого Україна відзначає День пам'яті Небесної сотні. Цей день в історії Революції гідності тепер називають Кривавим Водохрещем. Силовикам видали вогнепальну зброю та бойові патрони. Із дахів будинків снайпери відкрили вогонь. Лише за три дні загинуло 75 людей, що поклали життя за Україну. 

 

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

Час плине, а пам`ять не згасає... З болем у серці ми пам`ятаємо про подвиг, про відвагу та сміливість тих, хто поклав життя за світле українське майбутнє... Герої не вмирають... Вічна Пам`ять та Вічна Слава Героям Небесної Сотні!