DSC 0461Донецький прикордонний загін урочисто відсвяткував 61-у річницю створення. Від імені членів громадської організації «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі» вітаємо персонал та ветеранів Донецького прикордонного загону зі святом. На долю Донецького прикордонного загону випало надскладне випробування жорсткою аргесією з боку РФ та неоголошеною війною!DSC 0439

Саме ви перші зустріли ворога в обличчя! Дякуємо вам за вашу стійкість, патріотизм та мужність! Завдяки вашому професіоналізму та вірній службі, всі ми можемо відчувати себе у безпеці та спокої! Низький уклін та шана охоронцям священного та недоторканого кордону нашої Батьківщини!

 

 

 

На матеріалі: http://don-pruk3.blogspot.com/2017/02/61.html

 

 

Донецький прикордонний загін урочисто відсвяткував 61-у річницю створення. Від імені членів громадської організації «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі» вітаємо персонал та ветеранів Донецького прикордонного загону зі святом. На долю Донецького прикордонного загону випало надскладне випробування жорсткою аргесією з боку РФ та неоголошеною війною! Саме ви перші зустріли ворога в обличчя! Дякуємо вам за вашу стійкість, патріотизм та мужність! Завдяки вашому професіоналізму та вірній службі, всі ми можемо відчувати себе у безпеці та спокої! Низький уклін та шана охоронцям священного та недоторканого кордону нашої Батьківщини!