Z-Dnem-narodzhennyaВітаємо Голову ради голів профспілок, секретаря Громадської ради Державної прикордонної служби України Птицю Антоніну Миколаївну з Днем Народження.

Шановна Антоніно Миколаївно!
Від членів громадської організації «Всеукраїнський союз Захисників Кордону Батьківської Землі» прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження.
Ми знаємо, що профспілкова справа - то є покликання, то є стан Вашої душі.
Завдяки Вашим діловим якостям, людяності та професіоналізму Ви здобули беззаперечний авторитет, запорукою якого є принциповість та відповідальність.
Переконані, що притаманний Вам професіоналізм, уміння оперативно вирішувати завдання та відданість громадським інтересам стануть надійною запорукою плідної діяльності на шляху розвитку профспілкового та громадського руху в Україні!
Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, злагоди, гарного настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
Нехай кожен новий день приносить радість, надію, впевненість та бажання досягати нових висот, доля буде щедрою на успіх, дарує здійснення найзаповітніших мрій та сподівань, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу.
Бажаємо Вам віри у власні сили та подальшої плідної професійної діяльності.
З повагою,

Голова правління

Харченко Ю.В.