emetsНа адресу громадської організації "Всеукраїнський союз Захисників Кордонів Батьківської Землі" надійшов лист від дружини прикордонника, мешканки Одеси. Гордієнко Світлани. Вона дякує ветеранам, лікарям за допомогу в лікуванні її сина Олега в м.Києві в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.
«...Спасибі вам величезне за організацію та проведення висококваліфікованого обстеження та проведення операції моєму синові. Велике спасибі за уважне, професійне, доброзичливе, ввічливе і дбайливе ставлення. Дякую за вашу працю, золоті руки. Здоров'я, щастя і добра бажаємо. Низький вам уклін...».
Ми приєднуємось до цих слів та дякуємо за порозуміння, фахову медичну допомогу, обстеження та вчасне оперативне лікування Олега Гордієнка керівнику Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України доктору медичних наук, кардіохірургу Іллі Миколайовичу Емцю, зав. відділення електрофізіології і рентгенхірургічних методів лікування порушення ритму серця лікарю-хірургу Мєшковій Марині Сергіївні, дитячому кардіологу-аритмологу Забашті Дмитру Олександровичу. Надаючи допомогу, Ви даруєте батькам радість і надію. Завдяки вашому фаховому таланту, вашій чуйності, доброті та безкорисності наші діти мають можливість на світле майбутнє .
Ветерани-прикордонники близько до серця приймають долі сиріт загиблих прикордонників, всіх хворих чи поранених дітей. І ставлять собі завдання допомагати їм максимально. Члени ГО "ВСЗКБЗ" уже давно роблять усе можливе щоб діти наших побратимів-прикордонників могли отримати якісну адресну медичну допомогу для проведення обстеження, невідкладних операцій і невідкладного лікування. Не тільки в Одесі, але й у Краматорську, Дніпрі, Києві а також інших містах України. Діти – це наше майбутнє. Ми дуже хочемо, щоб усі вони були здорові. Ми із задоволенням допомагаємо малюкам. Хочемо сказати, що ви завжди можете розраховувати на нас.