тунік1Ветерани-прикордонники, члени громадської організації "Всеукраїнський союз Захисників Кордонів Батьківської Землі", за підтримки партнерів, продовжують роботу з надання волонтерської допомоги дитячим навчальним закладам та дітям населених пунктів Донеччини, які найбільше потерпають від російської агресії.
Так 15-16 березня 2017 року відбувся черговий волонтерський рейс до зони АТО.
За попередньою домовленістю з керівництвом Донецької обласної державної адміністрації спільно з Науковим токсикологічним центром ім. Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України (ЕКОГІНТОКС), громадською організацією "Союз морських піхотинців України" надано волонтерську допомогу Середній школі № 6 та дітям м. Авдіївка. Передано необхідних матеріалів на загальну суму понад 50 тис.грн.. Це і комплекти кухонного обладнання та посуд для харчоблока школи, це учнівські щоденники з логотипами ЕКОГІНТОКСу, Морської піхоти і Союзу Захисників Кордону та інші канцелярські приладдя для дітей-учнів цієї школи.
Під час перебування в Авдіївці, заступник голови правління "ВСЗКБЗ" полковник Володимир Тунік відмітив, що потреба в допомозі залишається дуже високою бо в Авдіївці і досі тривають обстріли. Союз Захисників Кордону готовий і надалі допомагати постраждалим.
Чим більше ми будемо відгукуватися на чужу біду, допомагати постраждалим та дітям війни, тим більше шансів на те, що наші діти житимуть в мирній країні та виростуть психологічно та морально здоровими. Це наше спільне майбутнє. Це допомагає нам рухатися вперед і ніколи не здаватися.

тунік2 тунік3 тунік4
тунік5