Сьогодні з Центральної бази зберігання та постачання Держприкордонслужби на схід України відправилася колона техніки. Автомобілі повезли прикордонникам 12 мобільних модулів. Всі вони будуть використанні для забезпечення організації прикордонної служби вздовж лінії розмежування в Луганській та Донецькій областях.

грузовик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом Держприкордонслужба отримала 41 подібний модуль вартістю майже 3 мільйони гривень. Вони надійшли в рамках проектів міжнародної технічної допомоги. Окрім 12 модулів відправлених сьогодні, прикордонникам на схід вже направлено 19, ще 2 – на адміністративний кордон з Автономною Республікою Крим.

Як повідомлялося раніше, за проектами міжнародної технічної допомоги Державна прикордонна служба України отримала та продовжує отримувати засоби автономного життєзабезпечення, техніку, переносні тепловізори, дизельні генератори, спальні мішки, спеціальне обмундирування та засоби прикордонного контролю, бронежилети та засоби екіпірування. Отримані засоби активно використовуються прикордонниками під час несення служби.